انواع درب تلسکوپی آسانسور

انواع درب تلسکوپی آسانسور

درب تلسکوپی آسانسور در بازار با نام درب کشویی آسانسور نیز شناخته می شود. در واقع منظور از این اصطلاح این است که لته های درب کنار هم جمع شده و از این طریق ورودی را برای عبور مسافران باز و بسته می نماید. این نوع درب یکی از پرکاربردترین درب های دارای نیروی محرکه (اتوماتیک) است که برای آسانسورهای مسافربر در نظر گرفته می شود.

درب تلسکوپی آسانسور را می توان به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک راه اندازی کرد. البته برای کارایی و سرعت بالاتر توصیه می شود هنگامی که درب طبقه آسانسور را از نوع تلسکوپی انتخاب می کنید، درب کابین را نیز از نوع تلسکوپی انتخاب کرده و در جهت باز شدن درب طبقه تنظیم نمایید.

در ادامه به ویژگی های انواع درب تلسکوپی آسانسور اشاره می کنیم.

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مارال درب تماس بگیرید: 09120522070

درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی

در این حالت کابین آسانسور به درب اتوماتیک تلسکوپی مجهز است. این درب پس از توقف کابین به صورت خودکار از یک سمت به سمت دیگر باز می شود. ولی درب طبقه آسانسور به صورت لولایی بوده و بایستی با دست توسط کاربر باز شود.

درب تمام اتوماتیک تلسکوپی

در صورتی که از درب تمام اتوماتیک تلسکوپی برای دستگاه آسانسور خود استفاده کنید، درب کابین و طبقه هر دو پس از توقف کابین به طور کاملا خودکار از یک سمت به سمت دیگر باز می شوند. درب تمام اتوماتیک تلسکوپی حمل و نقل افراد به طبقات مختلف را آسان و سریع می سازد درهای تمام اتوماتیک تلسکوپی معمولا از دو لته تشکیل می شوند. این لته ها بر روی یکدیگر باز می شوند. به طوری که یکی از لته ها با سرعت بیشتری نسبت به لته دیگر باز و بسته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.